full screen background image
Hardloopcursus voor beginners 18-03-2019
Wanneer: vanaf maandag 18 maart Waar: Atletiekbaan Oostburg Hoe laat: 19:..

Lees meer >

Zilveren NK-plak voor Jan van Hoeven 24-02-2019
Jan van Hoeven is bij het NK cross voor Masters70 2e geworden. De de 8 kilome..

Lees meer >

Online clubkleding bestellen 13-07-2017
Koole Sport heeft een speciale pagina ingericht waar onze leden clubkleding k..

Lees meer >


Bekijk het nieuws >


Geen activiteiten gevonden.
Bekijk de kalender >


Bestuur

Bestuursleden:

Voorzitter

Frédérique Burkin
Hogedijk 1
4511 RL  Breskens
06 52335365
frederiqueburkin@hotmail.com

Vice-Voorzitter

Marc van Vlierberghe
Poolster 61
4501 GP  Oostburg
0117-451855
runningmarc@hotmail.com

Secretaris

Evelien Daelman
Stuerboutstraat  26
4508 AD Waterlandkerkje
0117-454299
edaelman@zeelandnet.nl
secretaris@avdewielingen.nl

Penningmeester

Nico Verheul
Steenbok 8
4501 GS Oostburg
0117-452320 / gsm: 06 22906842
penningmeester@avdewielingen.nl

Algemene bestuursleden:

Daisy van de Velde
Noordwal 24
4501 JV Oostburg
0117-455353
daisy_vd_velde@hotmail.com

George Schanck
Oudestad 9
4501 JA Oostburg
06-13670757
gschanck@zeelandnet.nl

Overige functies:

Voorzitter Jeugdcommissie

Nathalie Steijaert
06-39670678
nathaliesteijaert@hotmail.com

Voorzitter Sponsorcommissie

Theo Rabout
0117-450204
trabcar@zeelandnet.nl

Info Winter-trimlopen

Jacky van Cuijck
0117-392063
vancuijck@zeelandnet.nl

Info Zomerlopen

Evelien Daelman
Stuerboutstraat 26
4508 AD Waterlandkerkje
0117-454299
edaelman@zeelandnet.nl

Webmaster

Steven van de Veire
06-24678232
steven_van_de_veire@hotmail.com
 


 



Hoofdsponsor Winterlopen:

Hoofdsponsor Halve Marathon:

Hoofdsponsor Zomerlopen:

Sub-/Haaientandsponsors
Halve Marathon:

  

 

 

 

 

 



Social media
Tweets: