full screen background image
Jurycursus 06-09-2018
Op 4 maandagavonden in oktober en november wordt in Terneuzen een jurycursus ..

Lees meer >

Online clubkleding bestellen 13-07-2017
Koole Sport heeft een speciale pagina ingericht waar onze leden clubkleding k..

Lees meer >


Bekijk het nieuws >


Clubkampioenschappen 2018
29-09-2018
Programma pupillen: 12:30 uur Diverse onderdelen in spelvorm Programma junior..

Lees meer >

33e Elderschanscross Aardenburg
24-11-2018
Programma volgt ..

Lees meer >


Bekijk de kalender >


Trainingstijden

Overzicht trainingen AV De Wielingen bij "De Eenhoorn"

Tevens overzicht alle looptrainingen voor volwassenen


Maandag
18:30-19:30 zomer
18:15-19:15 winter
mini & C-pupillen Wendy van de Velde &
Ilona Dieleman
Algemeen Baan
(november t/m maart zaal)
18:30-19:30 B-pupillen Suzan Hoek &
Daisy van de Velde
Algemeen Baan
18:45-19:45 C- & B-junioren Lennart Verheul &
Daniël Dankaert
Algemeen Baan
20:00-21:00 A-junioren &
senioren
Lennart Verheul &
Daniël Dankaert
Algemeen Baan
19:30-20:30 Loopgroep 1 Sjaak Luteijn Groede vanaf mei
(NIET in de wintertijd)

Dinsdag
18:45-19:30 Atletiek4fun Dylan Notenboom &
Esther Tas
algemene training
19:30-20:30 Loopgroep 1 Patrick van Quekelberghe Baan oktober t/m april

Woensdag
18:45-20:15 Wedstrijdatleten   Tijdelijk geen training

Donderdag
18:45-19:45 A1- & A2-pupillen Daisy vd Velde &
Corrine Maertens
Algemeen Baan
19:00-20:00 D-junioren Edwin Huigh &
Lennart Verheul / Nathalie Steijaert
Algemeen Baan
19:30-20:30 Loopgroep 1 Sjaak Luteijn Baan vanaf augustus
19.30-20.30 Loopgroep 2 Sjaak Luteijn &
Patrick van Quekelberghe
Groede april-oktober
Baan oktober-april

Zondag
10.00-11.00 Loopgroep 1 Sjaak Luteijn Strand Cadzand, start bij parking na hotel Noordzee
(Alleen in de wintertijd)
10.00-11.30 Loopgroep 2 Patrick van Quekelberghe Strand Cadzand, start bij parking na hotel Noordzee
(Alleen in de wintertijd)

INDIEN GEEN MAAND ERBIJ, ZIJN DEZE TRAININGEN HET HELE JAAR, BEHALVE TIJDENS VAKANTIE!
Tijdens de schoolvakanties vervallen de trainingen voor de jeugd.

Leeftijds-indeling 2017 (gaat voor de crosscompetitie in per oktober het jaar ervoor)
 

Naam in Nederland Geboortejaar Naam in België
     
mini-pupil 2011 -
C-pupil 2010 microben
B-pupil 2009 benjamins
A-pupil 2008/2007 pupillen
D-junior 2006/2005 minimen
C-junior 2004/2003 Kadetten
B-junior 2002/2001 Scholieren
A-junior 2000/1999 Junioren
Senioren 1998 en eerder Senioren
Masters mannen
35 - 40 jaar (=M35)
1983 en eerder
40 - 45 jaar (=M40) enz
Masters 35-39
Masters vrouwen
35 - 39 jaar (=V35)
1983 en eerder
40 - 44 jaar (=V40) enz
Masters 35-39
 
Wij wijzen erop, dat voor Masters geldt, dat de indeling plaatsvindt naar geboortedag.

 


 



Hoofdsponsor Winterlopen:

Hoofdsponsor Halve Marathon:

Hoofdsponsor Zomerlopen:

Sub-/Haaientandsponsors
Halve Marathon:

  

 

 

 

 

 



Social media
Tweets: