750 m
Jongens tm 12                           LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Luuk Morrelgem     Sluis            100  100                      200
2   Jonas Rabout       Aardenburg             99                       99
    Mats Buijck        Middelburg        99                            99
4   Job Quataert       Heille            98                            98
5   Neo Putter         Biervliet         97                            97
6   Teun Quataert      Heille            96                            96


                             *****************


  750 m
Meisjes tm 12                           LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Alexia De Putter   Biervliet        100  100                      200
2   Bo Buijck          Middelburg        99                            99
    Lieke Helfferich   Nieuwvliet             99                       99
4   Merel De Block     Hulst                  98                       98


                             *****************


 1500 m
Jongens tm 12                           LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Sietse Helfferinch Nieuwvliet       100   98                      198
2   Jelle Goethals     Schoondijke       99   97                      196
3   Viktor Vermeersch  Brugge                100                      100
4   Jannick Heinsdijk  Waterlandkerkje        99                       99
5   Daniel De Bruine   Zuidzande              96                       96
6   Neo De Putter      Biervliet              95                       95

                             *****************


 1500 m
Meisjes tm 12                           LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Meike Goethals     Schoondijke       99   97                      196
2   Lynn De Putter     Biervliet        100                           100
    Alexia Vermeersch  Brugge                100                      100
4   Anna Heinsdijk     Waterlandkerkje        99                       99
5   Esmee Rabout       Aardenburg             98                       98


                             *****************


 2500 m
Mannen 50+                              LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Marc Lauwers       Grimbergen       100                           100
    Jan Piet Flikweert Oostburg              100                      100
3   Walter V Hee       Breskens          99                            99
    Wim Huigh          Cadzand                99                       99
5   Conny De Nooijer   Breskens          98                            98
    Jan D Jonge        Driewegen              98                       98


                             *****************


 2500 m
Mannen tm 49                            LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Kris Derveaux      Oostende         100   99                      199
2   Edwin Dekker       Oostburg          99   97                      196
3   Sebastien Mahia    Begium                100                      100
4   Jens Maertens      Nummer Een        98                            98
    Lorenzo De Sutter  Oostburg               98                       98
6   Luuk V Morrelgem   Sluis             97                            97
7   Robin Vandenkerckh Tilburg           96                            96
    Bruno V Caelenberg Koekelberg             96                       96
9   Boaz Murre         Zaamslag               95                       95
10  Jesse Vd Ameele    Oostburg               94                       94
11  Dani Bekooij       Waterlandkerkje        93                       93
12  Jeroen Hertogh     Oostburg               92                       92
13  Florian Vercoutere Retranchement          91                       91
14  Carlo Gelauf       Breskens               90                       90

                             *****************


 2500 m
Vrouwen 50+                             LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Mia V D Veire      Oostburg         100  100                      200
2   Magda Tresonie-Buy Heile             99                            99
3   Christe Vanderkerk Sluis             98                            98


                             *****************


 2500 m
Vrouwen tm 49                           LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Britt Luteijn      Retranchement     99   99                      198
    Jolien De Hulster  Biervliet        100   98                      198
3   Benthe De Hamer    Hoek                  100                      100
4   Nikki De Koning    Heinkenszand      98                            98
5   Katrien Vervarcke  Oostkerke         97                            97
    Romy Dieleman      Schoondijke            97                       97
7   Stephaniea Riemens Aardenburg        96                            96
    Tara De Feijter    Oostburg               96                       96
9   Sefien Vercouteren Retranchement          95                       95
10  Jamie Nieskens     Cadzand                94                       94
11  Lisanne De Hulster Biervliet              93                       93
12  Tessa Heijns       Breskens               92                       92
13  Kim Vd Velde       Breskens               91                       91
14  Fleur Jansen V Roz Schoondijke            90                       90
15  Elise Lauret       Breskens               89                       89
16  Lois Gelauf        Breskens               88                       88


                             *****************


 4300 m
Mannen 50+                              LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Peter Slits        Sluis            100   99                      199
2   Michel Ruijsscher  Breskens          98   98                      196
3   Kurt De Muyt       Damme             97   93                      190
4   Jacques Zaman      Terneuzen         95   94                      189
5   Eric V Nevel       Koolkerke         94   90                      184
6   Rik V Schuur       Eindhoven         90   85                      175
7   Eric Oyaert        Aartrijke             100                      100
8   Peter V Waes       Aardenburg        99                            99
9   Stehan Tielo       Aachen                 97                       97
10  Johan Huigh        Schoondijke       96                            96
    Herbert Wyrwoll    Koningswinter          96                       96
12  Patrick De Sutter  Oostburg               95                       95
13  Tonny V Mulken     Breskens          93                            93
14  Enrico Maas        Groede            92                            92
    Toni Luteijn       Retrancement           92                       92
16  Jan Piet Flikweert Oostburg          91                            91
    Leo Dekker         Zuidzande              91                       91
18  Maarten V Doeselaa Biervliet         89                            89
    Rini Fenijn        Nieuwvliet             89                       89
20  Nick Bullynck      Knokke                 88                       88
21  Patrick Scheldeman Essen                  87                       87
22  Ursel Wyrwoll      Aachen                 86                       86
23  Alexander V Zweede Bonn                   84                       84
24  Robert Neeleman    Groede                 83                       83
25  Rudie Hogervorst   Aardenburg             82                       82
26  Victor De Waele    Retranchement          81                       81


                             *****************


 4300 m
Mannen tm 49                            LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Ronny Tresonie     Heille            96   90                      186
2   Jeroen D Vries     Ijzendijke        95   89                      184
3   Floris Huigh       Schoondijke      100                           100
    Kevin Strubbe      Adegem                100                      100
5   Jeroen Vogels      Uden              99                            99
    Marijn Cammaert    Oostburg               99                       99
7   Niek Dieleman      Schoondijke       98                            98
    Levin Tielo        Aachen                 98                       98
9   Amor Maertens      Nummer Een        97                            97
    Patrick V Morrelge Sluis                  97                       97
11  Johan Feijter      Oostburg               96                       96
12  Bert D Bruijckere  Aardenburg             95                       95
13  Vincent Keijmel    Schoondijke       94                            94
    Pierre Cammaert    Oostburg               94                       94
15  Berry Brummans     Schimmert         93                            93
    Roderick V Doesela Oostburg               93                       93
17  Viktor Vermeersch  Brugge                 92                       92
18  Peter Nieskens     Cadzand                91                       91
19  Johny Den Besten   Breskens               88                       88
20  Luuk V Morrelgem   Sluis                  87                       87
21  Peter Peters       Kasel                  86                       86
22  Jonas Ditter       Hamburg                85                       85
23  Jerome De Waele    Retranchement          84                       84


                             *****************


 4300 m
Vrouwen 50+                             LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Annemie Depreitere Moerkerke        100   99                      199
2   Liesbeth Zonnevijl Valby                 100                      100
3   Brigita Kornelis   Breskens          99                            99
4   Anja Haas          Mertesdorf             98                       98
5   Jozian Zonnevijlle Oostburg               97                       97
6   Anne V Drunen      Groede                 96                       96
7   Monique Hogervorst Aardenburg             85                       85


                             *****************


 4300 m
Vrouwen tm 49                           LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Ineke Van Morrelge Sluis             97   94                      191
2   Pauline Scheele    Oostburg          93   96                      189
3   Naomi Maas         Groede            94   88                      182
4   Daisy Vd Velde     Oostburg          90   91                      181
    Dorien Vasseur     Oostburg          92   89                      181
6   Esther De Koning   Heinkenszand     100                           100
    Marianne Wyrwoll   Aachen                100                      100
8   Madeleine Rommers  Middelburg        99                            99
    Kirsten Arnauts    Zaventem               99                       99
10  Ilja Vd Bos        Middelburg        98                            98
    Miriam V Noorden   Schoondijke            98                       98
12  Megan Nieskens     Cadzand                97                       97
13  Julia Brummans     Schimmert         96                            96
14  Karin Den Dekker   Terneuzen         95                            95
    Katrien Vervarcke  Oostkerke Damme        95                       95
16  Sophiea Braems     Retranchement          93                       93
17  Laura Cammaert     Oostburg               92                       92
18  Pleunie Crombeen   Schoondijke       91                            91
19  Nathalie Derochett Dudzele                90                       90
20  Lisette De Neve    Schoondijke            87                       87
21  Regina Ditter      Hamburg                86                       86
22  Bettina Peters     Kasel                  85                       85
23  Ilse Heijse        Knokke Heist           84                       84
24  Marjolein De Jonge Breskens               83                       83
25  Marenne Huigh      Cadzand                82                       82
26  Isabelle Marchand  Tilburg                81                       81
27  Brett Stroo        Schoondijke            80                       80
28  Juliette De Waele  Retranchement          79                       79


                             *****************


 9700 m
Mannen 50+                              LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Eric Cappon        Zuidzande        100  100                      200
2   Jaap Der Van Veen  Terneuzen         98   99                      197
3   Walther Murre      Zaamslag          96   98                      194
4   Jan Ducaat         Groede            93   96                      189
5   John Birch         Oostburg          94   94                      188
6   Guus De Smit       Schoondijke       92   92                      184
7   Johnny Dooms       Terneuzen         89   89                      178
8   Edwin De La Ruelle Koewacht          99                            99
9   Marc De Kersmaeche Knokke            97                            97
    Jan Declerck       Zeebrugge              97                       97
11  Twan Timmermans    Nummer Een        95                            95
    Eric Vandeput      Bunsbeek               95                       95
13  Chris Vanmaldegem  Knokke                 93                       93
14  Alain Dejaeghere   Knokke Heist      91                            91
    Luc Quintens       Hoeke                  91                       91
16  Ronny Savels       Westkappelle      90                            90
    Ronald Goormachtig Essen                  90                       90
18  Rini Fenijn        Nieuwvliet        88                            88
    Jorgen Haas        Mertesdorf             88                       88
20  Alex Fenijn        Philippine        87                            87
    Stefan Thomas      Hoegaarden             87                       87
22  Jetse Timmers      Den Haag          86                            86
    Karel Tobback      Puurs                  86                       86

                             *****************


 9700 m
Mannen tm 49                            LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Angelo Van Nevel   Zedelgem          99   96                      195
2   Theo Rabout        Aardenburg        97   95                      192
3   Dimmy Ivens        Schoondijke       92   86                      178
4   Bram Goethals      Schoondijke       90   83                      173
5   Jeroen Kramer      Zaandam          100                           100
    Thomas Debevere    Brugge                100                      100
7   Dries Leys         Brugge                 99                       99
8   Teun Vd Meulen     Rotterdam         98                            98
    Sander Post        Terneuzen              98                       98
10  Bert Vd Velde      Bassevelde             97                       97
11  Marnix Vd Brande   Terneuzen         96                            96
12  Michel Buijck      Middelburg        95                            95
13  Patrick V Morrelge Sluis             94                            94
    Hannes Soenens     Assebroek              94                       94
15  Menno Den Dekker   Terneuzen         93                            93
    Jordy Leenknecht   Hulst                  93                       93
17  Yannick De Buf     Oostende               92                       92
18  Marco De Feijter   Schoondijke       91                            91
    Tijs Schol         Aardenburg             91                       91
20  Elf Vandenbraembus Brugge                 90                       90
21  Arjen Luteijn      Oostburg          89                            89
    Rowin Smekens      Schoondijke            89                       89
23  Gerben Soethaert   Terneuzen         88                            88
    Benjamin Klockner  Hirtscheid             88                       88
25  Toon Vanagty       Brussel           87                            87
    Floris Huigh       Schoondijke            87                       87
27  Erik De Munck      Terneuzen         86                            86
28  Bart Dejaegher     Leke-Diksmuide         85                       85
29  Wim Bracke         Brugge                 84                       84
30  Kris Baekelandt    Heist                  82                       82
31  Daniel Rahn        Hirtscheid             81                       81
32  Guy Dalacourt      Knokko Heist           80                       80
33  Ronnie Le Coq      Breskens               79                       79
34  Stefan Peters      Kasel                  78                       78
35  Peter Vermeersch   Brugge                 77                       77
36  Simon D Keersmaeck Antwerpen              76                       76
37  Paul Decuypere     Brugge                 75                       75

                             *****************


 9700 m
Vrouwen 50+                             LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Sabine Herremerre  Knokke           100                           100
    Kathleen V Steen   Knokke                100                      100
3   Nathalie Neyt      Knokke Heist           99                       99


                             *****************


 9700 m
Vrouwen tm 49                           LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Evelien De Visser  Ijzendijke        98   96                      194
2   Katleen Peirens    Assenede          96   92                      188
3   Eline Langeveld    Zaandam          100                           100
    Sofie Forton       Oostende              100                      100
5   Esther Vd Pol      Sluis             99                            99
    Britta V Zweeden   Bonn                   99                       99
7   Silvie Fermaut     Brugge                 98                       98
8   Angela Buijck      Middelburg        97                            97
    Sarah Maes         Brugge                 97                       97
10  Mirjam V Noorden   Schoondijke       95                            95
    Linda Vermeulen    Schoondijke            95                       95
12  Arjenne Bastiaanse Groede            94                            94
    Sofie Behaeghe     Ramskapelle            94                       94
14  Wendy Vd Velde     Hoofdplaat        93                            93
    Niek Vijncke       Maldegem               93                       93
16  Caya Murre         Den Bosch         92                            92
17  Kristien Laeveren  Bornhem                91                       91
18  Stefanie Rahn      Hirtscheid             90                       90
19  Heleen De Bruine   Zuidzande              89                       89
20  Els Mombaerts      Drieslinter            88                       88
21  Sylvie Poppe       Knokke Heist           87                       87
22  Catherine Verhelst Knokke                 86                       86
23  Isabelle Leenhouwe Ijzendijke             85                       85
24  Ann Decuypere      Knokke Heist           84                       84
25  Nathalie V Kruysse Damme                  83                       83
26  Stefanie De Groote Knokke Heist           82                       82
_____________________________________________________________________________

Aantal deelnemers loop 1:   100
Aantal deelnemers loop 2:   170


In totaal hebben tot nu toe 233 personen aan deze serie NATUURLOPEN deelgenomen.

          Om voor een prijs in het eindklassement in aanmerking te
          komen moet U minimaal 3 keer meedoen op dezelfde afstand.
          Op de afstanden 750 m en de 1500 m krijgen alle deelnemers
          een herinnering, op alle andere afstanden krijgt alleen de
          winnaar een herinnering.



                    PROGRAMING BY JL.SOFT. NIEUWVLIET